Katre-i Tasarım ve Organizasyon

 • yetkili

  Yetkili Kişi
  İlkay Gül

 • yer

  Adres
  Salepçioğlu İş Merkezi Kat:6 No: 603 İZMİR

 • incele

  1518 Kez
  İncelenmiştir

Detaylı Bilgiler

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

'Katre-i Tasarım ve Organizasyon' en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

BİZ KİMİZ

Güler yüzlü uzman ekip ve kalite anlayışıyla, özel günlerinizin her detayını sizin adınıza düşünerek, daima müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmakta olan firmamız İzmir Kemeraltı merkezlidir.

Unutulmaz bir kına gecesi için, gününüzü günümüz kabul edip, tüm organizasyon boyunca kına gecesi ekibimizin yanı sıra, firmamızdan yetkili bir profesyonel yönetici organizasyon boyunca mükemmel bir gece geçirmeniz için organizasyon alanında bulunmaktadır.

Firmamız aynı zamanda kişiye özel tasarımlar yapmaktadır. (Nikah şekerleri, davetiye, kokulu taşlar, nedime aksesuarları, gelin buketlari,özel tasarım taçlar yaka çiçekleri vs )

Kına gecesi organizasyonlarımız 3 paket (bütçenize göre seçmeli) halinde olup (hint kınası uygulaması, osmanlı macunu, osmanlı şerbeti, dans ekibi, davul şov, mesnevi gösterisi, mehter takımı, bindallılar, damat baskın merasimi, canlı müzik, kişiye özel isimli hatıra panoları, parmak izi anı ağaçları, kahveci güzeli, özel yapım kına kapamaları ve birçok seçenek) dilerseniz şahsınıza özel konseptlerde hazırlanmaktadır.

Ayrıca kına tahtı ve aksesuar kiralama hizmetimiz vardır.

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim...

HARİTA

YORUMLAR (0)

Yorumunuzu Ekleyin
loading
Mail
Gönderiliyor
© 2014 Dugunyapalim.com Tüm hakları saklıdır.