Şanzelize Yatı

 • yetkili

  Yetkili Kişi
  Bay Zinnur Can

 • yer

  Adres
  Büyükşekerci Sok. No:43 Ortaköy-Beşiktaş/İstanbul

 • incele

  4199 Kez
  İncelenmiştir

Detaylı Bilgiler

Kampanya

'Şanzelize Yatı' Dugunyapalim.com üyelerine %10 indirim!

afis

%10

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

İndirim / Kampanya

%10

* Güvenlik Kodu

'Şanzelize Yatı' en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

KAMPANYALAR

2017 Mart sonuna kadar yapılacak hafta içi veya gündüz rezervasyonlarında %10 indirim!

2017 Mart sonuna kadar yapılacak hafta içi veya gündüz rezervasyonlarında %10 indirim!

Düğünyapalım.com çiftlerine özel Mart sonuna kadar yapılacak 2017 sezonu rezervasyonlarında hafta içi veya gündüz %10 indirim uygulanır !

Kampanya Bitiş Tarihi: 31.03.2017

%10
İNDİRİM

BİZ KİMİZ

Şanzelize Yat Gezileri’ne Hoş geldiniz...
 
İstanbul’da geçirdiğiniz bir gününüzü Boğaziçi’nin tarihi ve doğal güzelliklerini görmeye ayırmak isterseniz, Şanzelize Yatı’nda geçireceğiniz saatleri, sunulan lezzetli yemekleri tadarken ve içkinizi yudumlarken yakamozlarla parıldayan Boğaz ve tarih kokan Asya ile Avrupa yakaları size unutamayacağınız anlar yaşatacaktır.
 
Uluslararası kalite ve güvenlik esasları doğrultusunda Türk Loydu kontrolünde inşa edilen, motor gürültüsünden uzak, titreşimsiz ve konforlu teknemiz 2011 yılında Boğazın görkemliliği ile buluştu. 
 
17. Yılımızda sizleri ve değerli misafirlerinizi ayrıcalıklı servis anlayışımızla ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.
 
ROTA: 
Özel bir rota belirlenmediği sürece Şanzelize Yatı; başta Avrupa Yakası’nda bağlı bulunduğu Arnavutköy olmak üzere; Kabataş ve Beşiktaş’tan, Asya Yakası’nda Beylerbeyi’nden hareket etmektedir. 
Kabataş’tan hareket edildiğinde Dolmabahçe ve Çırağan Sarayları geçildikten sonra Ortaköy yakınlarından Asya Yakasına geçilir. Beylerbeyi Sarayı ve Kuleli gibi tarihi yapıları geçerek Beykoz koyuna kadar çıkılır. Bu sakin koyda bir süre mola verilir ve Avrupa Yakası’ ndan Emirgan, Rumelihisarı, Bebek ve Arnavutköy’ü takiben Kabataş’a ulaşılır. Bu tur yaklaşık 4 saatte tamamlanır.
 
GÜVENLİK VE TEKNİK BİLGİLER :
Şanzelize Yatı; Liman Başkanlığı’nın Tenezzüh Tipi Tekne Kodeks ve Tüzüğü’ne uygun olarak 2011 yılında Türk Loydu denetiminde inşa edilmiş olup, her yıl periyodik olarak yine Türk Loydu tarafından denetlenmektedir.
 
Yatımızda ait yolcu ve yat sigortası ile TAPDK ve Kültür Bakanlığı Turizm Belgesi mevcuttur.
Yatı’mızda 20 si çocuk olmak üzere toplam 440 adet can yeleği ile 21 adet can simidi bulunmaktadır.
 
Yatımızın bütün birimleri ısı ve duman detektörleriyle denetlenmektedir. Yangın sırasında yakıt akışını kesecek sistem mevcuttur. Ayrıca yangın esnasında tüm makine aksamı üzerinde karbondioksit püskürtme sistemleri bulunmaktadır. Bu sistem sesli ve ışıklı alarmla desteklenmekte ve devreye girdiğinde makine dairesinin havalandırma motorlarını durdurarak makine dairesine hava girişini (damperler ile) engellemektedir.
Tüm bölümler arasında su geçmez perdeler mevcuttur. Bu uygulama İstanbul Boğazında sadece Şanzelize Yatı’nda bulunmaktadır.
 
Yatımız içindeki tüm girişler, merdivenler, basamaklar, can yeleği gibi gereçlerin yerleri ışıklı ve fosforlu güvenlik tabelalarıyla gösterilmiştir...
 
TEKNİK BİLGİLER :
Boy: 40 mt
En: 10 mt
Ana Makine: 2 Adet 720 HP
Jeneratör: 2 Adet 95 ve 120 KW lik Jeneratör

HARİTA

YORUMLAR (4)

 • Ateş Yüksel ATALAY / 19.12.2016 15:31

  Tavsiye edilen yatlar arasında sürekli Şanzelize yatını duyuyordum zaten. 200 kişik bir düğündü. Işıklandırması ,havalandırması ,ses sistemleri, orkestrası servis hizmeti yani mükemmeldi. Yemekleri sıcak servis edildi ve çok lezzetliydi. Kendilerine ait bir süslemeleri var yinede biz eklemek istediklerimizi ekledik. Yetkililerin ilgisi de son derece iyiydi.

 • Aslı GENÇ / 02.12.2016 11:16

  Zinnur bey ve Şanzelize yatı personeline cok tesekkur ediyoruz. Hayran olarak tuttuk tekneyi. Muhtesem bir dugune ev sahipligi yaptilar. Bizi hic hir konuda kirmadilar. Problem cozucu, guler yuzlu ve samimi bir ekiple. Yine olsa yine orda olsun isterdik. Basarilarinizin katlanarak devamini dileriz.

 • Berkcan Özkan / 02.12.2016 11:14

  Uzun zaman mekan araştırdıktan sonra Şanzelize yatına karar kıldık. Tekneye ilk girdiğiniz andan itibaren samimiler ve kendi evinizmiş gibi hissettiriyorlar. Düğünümüzde aynı sıcaklıkla geçti sunum servis ilgi alaka yemeklerin lezzeti herşey şık ve güzeldi. Konuklarımız servis ve çalışanların ilgisinden son derece memnun kaldıklarını bizzat ilettiler. Müzik ve orkestrası harika. Terasıyla, yemek salonuyla servisiyle konseptiyle tekne düğünü standartlarından çok üstte bir tekne. Son ana kadar herşeyle ilgilenen yetkilileri Zinnur beye çok teşekkürler...

 • Merve Çalışkan / 01.12.2016 12:41

  Tekne pırıl pırıldı, o kadar temiz ve kaliteli olmasını Zinnur beyin titizliğine bağlıyoruz. Müzik eşliğinde yemek ve pastadan sonra hareketli şarkılar ile coştuk. Bir sorun ve aksaklık yaşamadığımız düğünümüzde, konuklarımızdan hala güzel yorumlar alıyoruz. Teşekkürler ŞANZELİZE.

Yorumunuzu Ekleyin
loading
Mail
Gönderiliyor
© 2014 Dugunyapalim.com Tüm hakları saklıdır.