Photoloco 34 By İlyas Hoşol

 • yetkili

  Yetkili Kişi
  İlyas Hoşol

 • yer

  Adres
  Işıklar Sok. Meltem Apt. NO:7/1 İdealtepe Maltepe/İSTANBUL

 • incele

  1134 Kez
  İncelenmiştir

Detaylı Bilgiler

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

'Photoloco 34 By İlyas Hoşol' en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

BİZ KİMİZ

Hayatlarımız boyunca benzersiz ve tekrarlanmayan anlar yaşıyoruz. Bu eşsiz anları fotoğraflarımızla hatırlıyoruz. Fotoğraflarımla hikayelerinizi anlatıyor,Otantik ve kendiliğinden gelişen anları yakalayarak canlı veya canlandırılmış duygular oluşturuyoruz.
 
En büyük memnuniyetlerimden biri, müşterilerimin kişiliklerini ve duygularını yakaladığımı hissetmektir. 
Bu yüzden her karşılaşma,benim için yeni bir deneyim ve her gün farklı fotoğraflar çekebilmek için ilham kaynağıdır.Mutlu anları, eşsiz duyguları paylaşmak ve ölümsüzleştirmek için fotoğraflarımla sizin hikayenizi yansıtmaktan mutluluk duyarım.
 
Amacım; anılarınızı canlandıracak, ailenizi gururlandıracak ve arkadaşlarınızı kıskandıracak fotoğraflar çekmek.Üstelik düğünüzün nerede olduğu hiç farketmez ister bahçenizde olsun, ister egzotik bir kumsalda sizinle anlarınızı paylaşmaya hazırım.Her görünüşü, her hareketi, her gülümsemeyi ve o günün her gözyaşını yakalama taahhüdümdür.
 
İstanbul'da yaşıyorum, İstanbul ve çevresinde çekimlerimi gerçekleştiriyorum ama aynı zamanda etkinliğinize eşlik etmek ve bu güzel anları unutulmaz anılar haline getirmek için şehir dışına ve yurtdışına da seyahat etmeye hazırım.
 

HARİTA

YORUMLAR (0)

Yorumunuzu Ekleyin
loading
Mail
Gönderiliyor
© 2014 Dugunyapalim.com Tüm hakları saklıdır.