Karlıtepe Güzellik Merkezi

 • yetkili

  Yetkili Kişi
  Özgür Altılar

 • yer

  Adres
  Beşevler Konak Mah. Yıldırım Cad. Gülbiten ve Olgun Sok. No:25/A 16110 Nilüfer / BURSA

 • incele

  826 Kez
  İncelenmiştir

Detaylı Bilgiler

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

'Karlıtepe Güzellik Merkezi' en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

BİZ KİMİZ

HİZMETLERİMİZ
 
Saç Tasarımı - Türban - Porselen Makyaj - Davet Makyajı - Saç Kesimi - Boya - Röfle  Balyaj - Perma - Tırnak
Kaş  / Bıyık - Ağda - El / Ayak Masajı - Manikür / Pedikür - Takma Kirpik - Cilt Bakımı - Gelin Çiçeği - Gelin Taçı - Çıtçıt
 
 
Bizden size öneriler
 
Hepimiz düğün törenlerinin bütün ayrıntıları ile önemli olduğunu bilsekte, başrolde gelin olduğu için, asıl ilgi odağı siz olacaksınız.
Gelinliğinizle göz dolduracağınızdan eminiz.
 
 
Düğün günü gelinliğinizden sonra dikkat etmeniz gereken en önemli detayın gelin saçı ve makyajının olduğunu biliyoruz.
Çünkü özenle seçtiğiniz gelinliğiniz, ayakkabılarınız ve gelin buketinizin yanında uygun bir gelin başı olmadan tamamlanmış olmayacaktır.
Düğün sonrası misafirlerinizin aklından çıkmayacak bir gelin saçı ve makyajı için; gelin saç makyajınızı öne çıkarmanızı sağlayacak önerilerimizi dikkate alın!
 
 
Gelin saçı ve makyajınızı kusursuz yaptırmak için öncelikle uzman makyöz ve saç tasarım ustalarına ihtiyacınız olacaktır.
Sonraki aşamada gelin saçı aksesuarları ve patentli makyaj ürünleridir. Yaptıracağınız gelin makyajı seçimizinde saç renginiz, yüz hattınız, göz yapınız, göz renginiz ve teninize uygun tonlarda olmasına dikkat edilmelidir. 
 
Gelin saçı modelinde ise yüz hattınız, saçınızın boyu, gelinliğinizin modeli ve saç aksesuarınıza göre saç modelinizi belirleye bilisiniz. Kısa saçlı bir gelin adayıysanız ve gelin topuzu istiyorsanız, düğünden önce saçınızı uzatmalısınız. Ya da kısa saçlarınızı çıt çıt, postiş desteği ve gelin taçları ile süsleyerek hayalinizdeki saç modelini yaptıra bilirsiniz.
 
 Güzelliğinizin gölgelenmemesi için yılın trend modellerini takip ederek düşlediğiniz gelin saçını yaptırabilirsiniz ya da uzmanlarımıza danışabilirsiniz...

HARİTA

YORUMLAR (0)

Yorumunuzu Ekleyin
loading
Mail
Gönderiliyor
© 2014 Dugunyapalim.com Tüm hakları saklıdır.