Gül Gelinlik Çiçek Tasarım

 • yetkili

  Yetkili Kişi
  Gül Arife Taşova

 • yer

  Adres
  Atatürk Bulvarı And Çarşısı NO:69/58 Kızılay-Çankaya/Ankara

 • incele

  2311 Kez
  İncelenmiştir

Detaylı Bilgiler

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

* Güvenlik Kodu

'Gül Gelinlik Çiçek Tasarım' en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

BİZ KİMİZ

Gül Moda Evi Haute Couture sipariş dikiminde uzmanlaşmış terzisi ve profesyonel elemanları eşliğinde yalnız işçiliği ve dikişiyle değil, güler yüzü ve pozitif enerjisiyle sizlere özel dikim hizmeti sunarak en kaliteli gelinliği en ekonomik fiyata dikmeyi kendine ilke edinmiştir.
 
Seçtiğiniz modeller sizin ölçülerinize uygun özel kalıplar çıkarılarak, yaka ve sırt dekoltenizden etek ve kol boyunuza kadar bütün detaylarınız sizin istediğiniz ve bizim sunduğumuz alternatifler arasından seçme yapılarak size en uygun modeller hazırlanarak dikilir.
 
Sitemizde bulunan dünya modellerinden örnekler ile kendi koleksiyonumuzun içerisinde arzunuza uygun modeli diktirebileceğiniz gibi, bizimle irtibat kurarak uzman kadromuz eşliğinde hayalinizdeki modeli de diktirebilirsiniz.
 
Gül Moda evi her gün çağın teknolojik gelişmelerini takip ederek kendini yenilemekte ve büyümeye devam etmektedir.
 
Çiçek tasarım Atölyemizde 25 yıllık tecrübe ve uzman kadromuz ile en güzel, en doğal gelin buketleri, gelin başı çiçekleri, gelinlik üstü çiçekleri gelinliğinizin kendi kumaşından sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanıp beğeninize sunulmaktadır.
 
Gelinlik aksesuarlarımızın tamamı el yapımı olup, renkli çiçekler yeşil yapraklarla doğala en yakın tasarımlar elde edilmektedir. Taşlar, boncuklar ve tüylerle modernize edilmiş baş çiçekleri ve el buketleri sizin zevkiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır.
 
Gül Moda evi ayrıcalıklı bu özel dikim ve çiçek tasarım hizmetini siz gelin adaylarımıza sunmak için sizleri moda evimizde ağırlamaktan mutluluk duyacaktır...

HARİTA

YORUMLAR (0)

Yorumunuzu Ekleyin
loading
Mail
Gönderiliyor
© 2014 Dugunyapalim.com Tüm hakları saklıdır.