Piex Organizasyon

 • yetkili

  Yetkili Kişi
  İlker Kök

 • yer

  Adres
  Toros Mah. 78179 sok. Kadife Apt. No:4 T.özal Blv. K.evren Kvş.İşbankası Arkası Çukurova/Adana

 • incele

  1564 Kez
  İncelenmiştir

Detaylı Bilgiler

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

'Piex Organizasyon' en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

BİZ KİMİZ

Genç ve güler yüzlü bir ekipten oluşan Piex Organizasyon çevresindeki her türlü yeniliği yakından takip ederek kendini geliştirmekte ve organizasyonlarınızı size özel konseptlerle unutulmaz kılmaktadır.Yepyeni başlangıçların ne kadar yoğun zaman ve emek gerektirdiğini bizzat kendi içinde yaşayarak anlayan bir ekip olarak en güzel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek üzere yanınızda olmak mutluluğunu paylaşmak bizlere onur verecektir..
 
AÇILIŞ VE KURUMSAL ORGANİZASYONLAR
 
Kurumsal aktiviteleriniz için alternatifli çözümler üreten Piex ,özel organizasyonlarınızda da profesyonel ekibi ile hizmetinizde.Konsept danışmanlarından teknik ekibe güçlü bir kadro ile hizmet vermekte olan Piex organizasyon danışmanları ile tüm özel davetlerinizi başından sonuna kadar takip edip,kusursuzca gerçekleşmesini sağlar. Piex organizasyonlarınızı sizler için planlar, düzenler ve konu ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza çözüm alternatifleri sunar.
 
Kısacası Piex  ,sizler için eksiksiz hazırlanmış teknik ekipmanları ve işinde öncü olmayı hedef edinmiş çalışanları ile ekibinizden biri gibi çalışır kusursuz ve eksiksiz bir hizmet almanızı sağlar.
 
Piex Organizasyonun en önemli özelliklerinin başında operasyon personelinin tamamını kadrosunda barındırması ve teknik ekip ve ekipmanlar başta olmak üzere tüm materyalleri bünyesinde barındırarak hizmet alanında devamlılık sağlamasıdır...

HARİTA

YORUMLAR (0)

Yorumunuzu Ekleyin
loading
Mail
Gönderiliyor
© 2014 Dugunyapalim.com Tüm hakları saklıdır.