Düğün Yemek Mönüleriniz İçin Alternatifler

Düğün yemeği denildiği zaman pek çoğumuzun aklına ilk olarak pasta ve limonata gelmekte. Ancak özellikle de son dönemlerde pek çok konuda olduğu gibi düğün yemekleri ile alakalı oldukça geniş seçenekler insanların karşılarına çıkıyor. Dolayısıyla sizin düğün öncesinde yapmanız gereken tek şey düğün yemek mönüleriniz için alternatifler arasından dilediklerinizi seçmek.

 

Sayıca fazla olmayan düğünlerde çiftlerin yemek tercihi genel olarak başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşsa da pek çoğumuzun düğünleri oldukça kalabalık oluyor. Haliyle böylesine ayrıntılı bir yemek planı çıkarmak da bütçenin tahmin edilenden çok daha fazla sarsılması anlamına gelebiliyor. Açık havada düğün yemek mönüleriniz için alternatifler arasında ise genel olarak akla gelen ilk şey, açık büfe. Herkesin damak tadına uyacak farklı tatları bir arada bulunduran bu yemek sayesinde insanlar düğünden oldukça keyifli bir şekilde ayrılmış olacaklar. Ancak özellikle de vegan kişiler düğüne gelecekse onlara uygun yemek menülerinin de hazırlanması gerekir. Geçmiş dönemlerde yemek şirketleri bu konuda çok fazla seçeneği ortaya koymasa da artık bu durumda değişmeler başladı.

 

Et yemeyen kişiler için hazırlanan birbirinden farklı alternatifler sayesinde artık yalnızca vegan misafirler değil, aynı zaman da çiftler de istedikleri mönüleri kolayca hazırlatabilecek. Düğünde pastadan vazgeçmek istemeyen kişiler ise artık kişiye özel hazırlanan pastalar arasından seçimini yapabilirler. Bu pastalar sayesinde tam anlamıyla istediğiniz konseptte bir düğüne de imza atmış olabilirsiniz. 

© 2014 Dugunyapalim.com Tüm hakları saklıdır.